HEUGLIJK NIEUWS! Mijn nieuwe website is online. Dat moet u niet verbazen, want u bent hier immers. Dit is dan eigenlijk ook niet echt nieuws. Het is meer een vaststelling. Maar dan wel een feestelijke vaststelling. Vandaar dat u, om het feestelijke karakter van deze vaststelling te onderstrepen, mijn portret hiernaast ziet opgesierd met een feesthoedje.
Maar goed. Mijn site is dus vernieuwd. Met de vorige site van Oldtimers had ik eigenlijk niet zo veel te maken. Ik vond het maar onzin, dat hele internet. Altijd gedacht dat het van voorbijgaande aard was. Maar dat dacht ik destijds ook van de televisie en van de droogtrommel. Ik heb het wel vaker niet bij het rechte eind, wil ik maar zeggen.
Nu sta ik echter altijd open voor suggesties. Als het een eerste keer niet is, dan wel een tweede of een derde keer. Dus toen het meisje van de marketing voor de 438e keer bij me aandrong om toch echt eens na te denken over een eigen website, ben ik gaan nadenken.
Pagina 1 2